Naujienos

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ruošiasi septintajam sezonui

2014-06-02

 

Projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  jau pradeda ruoštis septintajam sezonui, kuris bus lygiai toks pat šaunus, išradingas ir kupinas naujienų.

Išrinkus visus 8 sumaniausius ir talentingiausius nugalėtojus, laida  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  baigia šeštąjį sezoną ir atsisveikina tik iki rudens.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais –  Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  nugalėtojais.

„Man atrodo, kad šis projektas labai sėkmingas, nes kiekvienas nori būti svarbus ir  naudingas. Tūkstantmečio vaikai – tai reiškia, kad jie ir geriausi, ir darbščiausi, ir tuo metu buvo protingiausi. Ir visų svarbiausia – darbingiausi. Ir ta konkurencinė kova, kuri verčia juos ir domėtis, ir būti smalsius, ir daug žinoti, yra tikrai naudinga mums visiems, nes jie turi stimulą. Mes turime kuo pasidžiaugti ir tėveliai taip pat. Ir jie tikrai užaugs daug žinančiais ir galinčias žmonėmis, jie bus kovingi ir darbštūs,“ – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentė  taip pat padėkojo moksleivių tėveliams, jų  mokytojams ir  palinkėjo sėkmės, darbštumo ateinančiais mokslo metais.

Po apdovanojimo ceremonijos moksleiviai turėjo galimybę  pasivaikščioti po Prezidentūros rūmus  ir iš arčiau susipažinti su šalies vadovės darbu. Smalsiausieji   išdrįso  atsisėsti prie Prezidentės darbo stalo ir nepabijojo užduot  klausimų. „Koks Jūsų laisvalaikis?“, –  klausė vienas iš nugalėtojų  Augenis Vadluga. Į klausimą Dalia Grybauskaitė atsakė nedvejodama: „Kai mėginu atrasti laisvo laiko, tai dažniausiai skaitau knygą, bet šiuo metu tokio laisvalaikio net ir nėra“.

Laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  nugalėtojai laimėjo pagrindinius  prizus – keliones į „Academic Summer“ vasaros stovyklas Didžiojoje Britanijoje. Šį prizą įsteigė laidos draugas  „Baltic Council for International Education” , kuris ir pakvietė moksleivius  atvykti į jų būstinę  Vilniuje. Čia jiems buvo įteikti diplomai ir suteikta visa detali  informacija apie  mokyklas, į kurias bus nuskraidinti  nugalėtojai.

Projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”  komanda linki visiems moksleiviams karštos vasaros  ir smagaus ruošimosi  septintajam sezonui. Tikime, kad per vasarą sukauptos žinios ir įspūdžiai naujajame sezone padės sužibėti naujiems Lietuvos protams.