Naujienos

2011-12-30 - Devintokų finalas!

2011-12-27

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – didysis devintokų finalas. Ar vienintelei dėl pergalės kovojančiai merginai pavyks iš vyrukų išplėšti pergalę? Į kurį miestą iškeliaus garbingas titulas: Kėdainius, Pakruojį, Vilnių, Kauną, Klaipėdą ar Marijampolę. Kur auga ir mokosi būsimas nugalėtojas, sužinosime laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – penktadienį 18.45 per Lietuvos televiziją.

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – didysis devintokų finalas (gruodžio 30 d.)

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ atėjo metas išrinkti šauniausią devintoką. Ar pavyks vienintelei dėl pergalės kovojančiai merginai išplėšti iš vyrukų pergalę? Ar Viktorijos vardas atneš sėkmę finale? O gal „Lietuvos tūkstantmečio vaiko“ titulas šį sezoną jau ketvirtą kartą atiteks vyrukui?

Kam geriausiai seksis atsakyti į klausimus, kokioje temperatūroje vandens tankis didžiausias, kodėl į morkų sultis pilama aliejaus ar kelintais metais įvyko pirmosios naujųjų laikų olimpinės žaidynės.

Kam geriausiai seksis atsakyti į klausimus ir kam atiteks Lietuvos tūkstantmečio devintoko titulas, pamatysite jau šį penktadienį 18.45 val. per Lietuvos televiziją.

Vedėjai – Žygis Stakėnas ir Vaida Genytė.