Naujienos

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai. Šeštokų II-as pusfinalis“

2012-09-19

Šį penktadienį „Lietuvos tūkstantmečio vaikų" pusfinalyje antrąkart susirungs gudriausi šeštokai. Laidos svečias aktorius Aidas Giniotis turi paruošęs krūvą provokuojančių, bet labai linksmų klausimų. Pavyzdžiui, ką reiškia žodis „tragedija"? Ožių dainą? Tiesa tai ar melas - dvylikai pusfinalininkų teks gerokai palaužyti galvas ir įminti keistuolio Aido Giniočio jiems parengtas užduotis. Tarp teisingų ir neteisingų atsakymų įsitaisys ir aktoriaus nuolatinė draugė varna Albertina.Jolanta Bliuj iš „Nuotykių akademijos" moksleivius egzaminuos su Ester ir Pinto. Kas jie tokie, sibiriniai haskiai, malamutai, o gal laikos? Ar gudragalviai Lietuvos šeštokai taip pat gerai, kai ir matematines formules prisimena ir šunų veisles - pamatysime jau greitai.
Į studiją atskubės net medicinos specialistas. Gal kas nualpo, įtampos neišlaikęs? Laimei, tai tik dar keletas klausimų pusfinalio dalyviams- praktinių ir labai naudingų.
Laidos klausimai slepia ir vieną žinomiausių Lietuvos atlikėjų Andrių Mamontovą. Tiesa, neilgai, nes LRT rungiasi tik sumaniausi šeštokai, tad jiems išspręsti painius galvosūkius- tai lyg voverei riešutus išgliaudyti.
Žinių konkursas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai" - jau šį penktadienį 18:45 val. per LRT TELEVIZIJĄ.