Apie musRugsėjo 24 dieną 10 val. 30 min. startuoja jubiliejinis „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ sezonas. Dešimtmetį skaičiuojantis nacionalinis projektas šiemet bus kaip niekad pilietiškas ir drauge su visa Lietuva švęs valstybės atkūrimo šimtmetį. Gabiausi šalies mokiniai gvildens sveikos gyvensenos, finansinio raštingumo, nacionalinio saugumo ir kitas aktualias temas. Ne visada būtinos tik žinios, į daugybę klausimų atsakymus padės rasti loginis mąstymas. Žiūrovai studijoje aiškinsis, kaip saugiai elgtis keliuose, o stebintys laidą prie televizijos ekranų drauge su dalyviais varžysis laidos programėlėje. Taip pat patys vaikai pristatys juos atlydėjusius mokytojus, papasakos, kodėl jais taip didžiuojasi.

Žaidime rungiasi patys sumaniausieji 5-12 klasių mokiniai. Jiems klausimus užduos nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. Kiekvieno žaidimo metu bus išrenkamas žaidimo nugalėtojas, kuris pateks į finalą. Po trijų žaidimų vyks tos amžiaus grupės finalas, kurio metu išrenkamas amžiaus grupės nugalėtojas.

Nacionalinį projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o laimėtojai pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Per visus žinių viktorinos gyvavimo metus šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinti 74 garbingi „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulai.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – kiekvieną sekmadienį 10 val. 30 min. per LRT televiziją. Laidą veda Robertas Petrauskas.