Apie musNacionalinis projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ devintajį gyvavimo sezoną pasitiks visiškai atsinaujinęs. Žiūrovų laukia ne tik pasikeitusi žaidimo studija, tačiau ir iš esmės pasikeitęs pats žaidimas bei jo taisyklės. Moksleiviams bus suteikta galimybė ne tik pademonstruoti savo žinias, bet ir kurti žaidimo strategiją, rinktis skirtingo sudėtingumo klausimus, fiziškai judėti žaidimo langeliais ir bandyti aplenkti varžovus. Azarto, emocijų ir netikėtumų labirintuose laimės pirmasis, pasiekęs finišą.

Žaidime tradiciškai rungsis 5-12 klasių mokiniai, o nugalėtojai bus, kaip ir kasmet, pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Projekto globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o vaizdo klausimus žaidėjams siunčia žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, olimpiniai čempionai, teatro ir kino kūrėjai. 

Per viktorinos gyvavimo laikotarpį šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinti 64 garbingi „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulai. Laida yra ypač mėgstamiausių žiūrovų namuose, nes jie drauge su laidos dalyviais gali realiu laiku pasitikrinti savo žinias ir atsakinėti į žaidimo klausimus programėlėje. Laidos vairo iš savo rankų šiemet nepaleis charizmatiškieji vedėjai ir kiekvieną sekmadienį 10:30 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje su Jumis sveikinsis Robertas Petrauskas ir Dominykas Vaitiekūnas.