Apie mus„Lietuvos tūkstantmečio vaikai” – intelektinis TV žaidimas 5-12 klasių moksleiviams. Daugiau nei dešimtmetį gyvuojantis nacionalinis projektas kviečia gabiausius šalies mokinius susirungti televizijos studijoje, pademonstruoti sukauptas žinias, loginį mąstymą ir greitą reakciją.

Žaidimo dalyviams klausimus užduoda nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, rašytojai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ žiūrovai gali ne tik gerai leisti laiką stebėdami sumanių vaikų žaidimą, bet ir konkuruoti su viktorinos dalyviais laidos mobiliojoje programėlėje.

Moksleiviams pateikiami klausimai iš geografijos, istorijos, literatūros, muzikos, politologijos, tiksliųjų mokslų, sporto, vaizduojamojo meno, populiariosios kultūros, saugaus eismo, pirmosios pagalbos ir daugybės kitų sričių. Po trijų žaidimų savo amžiaus grupės nugalėtojai rungiasi finale, kurio laimėtojui suteikiamas „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulas. Per visus žinių viktorinos gyvavimo metus šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinta apie 100 garbingų „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ statulėlių.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – kiekvieną sekmadienį 10.30 val. per LRT televiziją. Laidą veda Robertas Petrauskas.

Dalyvio anketas rasite čia.

Savo sukurtus klausimus galite įkelti čia.

Susisiekite: info@tukstantmeciovaikai.lt